překlady • jazykové kurzy • tlumočení • expedice

Expedice


> ZDE SI PROHLÉDNĚTE MOJE PROPAGAČNÍ VIDEO O EXPEDICÍCH DO IRÁNU <


Pojeďte do Íránu! Je to krásná země se špatnou pověstí, která si stále uchovává své jedinečné kouzlo.

Jaké jsou výhody expedice?

Islámskou republiku Írán si v rámci mnou vedené expedice můžete naplno užít, posbírat spoustu netradičních zážitků a zároveň nemít starosti se zařizováním a blouděním nad mapou. Odpadá také častá jazyková bariéra, neboť v Íránu se mluví zejména persky.

Vzhledem k tomu, že jsem v Íránu studoval a strávil zde i část svého života, stala se mi tato země druhým domovem. Trasa expedice je naplánovaná tak, aby bylo možné poznat co nejširší spektrum této země a zároveň neplýtvat časem.

Expedice je kombinací starých i moderních měst, horských oblastí, Perského zálivu, pouští a mnoha orientálních čajoven, které jsou perfektním momentem pro zastavení během každého dne.

Expedice po Íránu pořádám již několik let, a tak mohu potvrdit, že cesta je nenáročná a vhodná i pro lidi důchodového věku či rodiče s dětmi od 12 let.

Pokud byste se rádi expedice zúčastnili, ale stále váháte, je možné se potkat osobně v Praze či Plzni a vše probrat v kavárně přímo nad mapou. Tel: +420 604 614 550

 

Pokud se chcete zúčastnit mé expedice, napište mi prosím email: vachal.vladimir@seznam.cz

  •                   Do emailu přiložte fotografii vašeho pasu.
  •                   Vaše telefonní číslo
  •                   Případné dotazy k expedici

 

Všechny zde nabízené expedice průvodcuji sám. Před každou expedicí se koná posezení v čajovně či u piva, abyste měli možnost navzájem poznat své spolucestovatele a také mě!

Pokud máte vlastní skupinu anebo byste rádi vyrazili v menší skupině, je možné objednat individuální expedici. Stačí napsat!

Výhoda individuálních expedic spočívá v přesném zaměření se na Vaše požadavky. Ať už chcete jet do Íránu na lyže, navštívit odlehlá místa anebo se zaměřit na lokality, jako je oblast Perského zálivu či třeba okolí Kaspického moře.

Přihlášky posílejte na: vachal.vladimir@seznam.cz


Program expedice Írán - 2019 ke stažení ZDE.


Fotky z expedic: